Spotkanie 28.09.2016 godz. 10:00-12:00

Zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę 28.09 godz 10:00-12:00.

Użyj dźwigni talentu – odkryj talenty swojego dziecka

Wiedz, że przyszłość Twojego dziecka jest w twoich rękach. Kiedy rozmawiasz z młodą osobą o jej najmocniejszych stronach – sposobie w jaki ona myśli, czuje i zachowuje się jako unikatowa jednostka – wywierasz wpływ na jej rozwój. Młodzi ludzie określają swoją tożsamość, przynajmniej w części, na podstawie informacji zwrotnej na temat tego, co jest najbardziej wartościowe w ich osobowości.

Dzielenie się swoją uwagą i zainteresowaniem talentami Twojego dziecka, może mieć ogromny wpływ na jego przyszłość. Powiedz mu, że doceniasz cechy, które w nim widzisz. Zauważ, w jaki sposób wykorzystuje ono swoje mocne strony. Odegraj aktywną rolę w nauczeniu Twojego dziecka wykorzystywania talentów, jako podstawy do budowania doskonałości.

 

Spotkanie poprowadzi:

Wyświetlanie

Izabela ANTOSIEWICZ – Trener Mocnych Stron w Taisja Laudy & Co. O sobie piszę:

Pracuję jako Trener Mocnych Stron w Taisja Laudy & Co. Kocham ludzi za to, kim są. Od 2014 roku skupiłam się na wykorzystywaniu w swojej pracy Formuły Geniuszu Taisja Laudy® oraz narzędzi Instytutu Gallupa. Doprowadzam do mistrzostwa budowanie synergii w zespołach, w tym w parach i rodzinach. Inspiruję i uczę  odpowiedzialnego rodzicielstwa. Jestem mamą trójki nastolatków, szczęśliwą żoną swojego pierwszego chłopaka, maratonką. Służę z oddaniem zadaniom, obecna tu i teraz – przeprowadzam z łatwością przez zmiany, jestem optymistycznym mówcą i energetyczną rozmówczynią. W życiu wierna zasadzie, że najlepiej być sobą dbając o przestrzeń, by inni też mogli być sobą w naszym towarzystwie. Na przekór matematyce uważam, że w stanie synergii 1+1=11.

Zapraszamy na stronę www.genialni.com