Spotkanie 26.04 godz 10:00 ” KREATYWNY RODZIC”

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu.:
” KREATYWNY RODZIC”, który prowadzi Pani Agnieszka Potocka

Spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy mamy małych i dużych- bo kreatywność rozwijamy od noworodka a dalej wspieramy aż do śmierci!

Spotkamy się 26.04.2017 o godz.10 tam gdzie zawsze, czyli w sali IR Mamy Dzieci, przy kościele św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1 w Otwocku.

Pogłębimy temat kreatywności:

„Pozmawiamy wspólnie o tym, czym jest kreatywność, czym się różni, a może nie? od twórczości? Co wspiera, a co hamuje, czy niszczy kreatywność. Będziemy też się kreatywnie wspólnie bawić :) Opowiem też o międzynarodowej olimpiadzie kreatywności, w której mogą brać udział dzieci już w wieku przedszkolnym.”

O mnie: Zajmuję się wieloma rzeczami, ciekawa jestem i ludzi i rzeczy, zadaję dużo pytań, zaglądam z ciekawością za różne rogi.
Inspiruje mnie świat, człowiek
Lubię nic nie robić ;) dlatego robię dużo i możliwie szybko, by mieć więcej czasu na nic-nierobienie (ale rzadko się udaje..)
Jestem z wykształcenia architektem i zajmuję się zawodowo projektowaniem wnętrz. Oprócz tego sporo fotografuję (analogowo w czarnobieli), uprawiam ogród warzywny, gotuję i robię przetwory, organizuję moim dzieciom czas w domu i przyjmuję dużo gości.
Kreatywność dla mnie, to widzenie nowego i niezwyczajnego tam, gdzie wszyscy widzą zwyczajne.
Uwielbiam podróżować i uwielbiam się uczyć, uwielbiam śpiewać, muzykować.
Pracuję, uczę się, uczę moje dzieci w domu, prowadzę dom otwarty. Mam troje dzieci, od ponad 20 lat jestem żoną Jerzego.

Prosimy o przyniesienie kapci na zmianę.
Udział w spotkaniu jak zwykle jest bezpłatny, warto jednak wziąć ze sobą 5 zł, aby wesprzeć inicjatywę