Kto się za tym kryje?

Aldona Piekarska

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, dzięki którym każdego dnia uczę się, jak ważne są potrzeby drugiego człowieka i jak w mądry sposób je zaspokajać, wykorzystując kreatywność i zdolności organizacyjne. Jestem przekonana, że nawet z najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście. Każdego dnia pielęgnuję w sobie optymizm, otwartość i szacunek do innych.

Od 26 lat działam międzynarodowej organizacji Wiara i Światło skupiającej osoby upośledzone, ich rodziny oraz przyjaciół. To dla mnie ważne i bardzo wartościowe doświadczenie.

Pasjonuję się fotografią; lubię czytać, śpiewać, słuchać opowieści innych, śmiać się i obserwować świat.

W Mamy Dzieci odpowiedzialna za spotkania dla rodziców starszych dzieci.

 

Anna Szpindler

Jestem przede wszystkim żoną ukochanego męża. Mam szóstkę radosnych, rozbrykanych dzieci: Antosia, Hanię, Ignasia, Jadwisię, Stasia i Zosię. Jestem ruchliwa, nie mogę usiedzieć w miejscu i chcę zmieniać świat. Uważam, że dzieci to najlepsi nauczyciele życia.

Jestem we wspólnocie Rodzinna Woda Życia, gdzie jest moje miejsce wzrastania ku Bogu- to daje mi siłę.

Lubię spędzać czas aktywnie z całą rodziną: podróżować, jeździć na rowerze, chodzić po górach, pływać kajakiem i chodzić na spacery po otwockich lasach.

Chce służyć innym mamom, ale też czerpać od nich inspirację. Mam dużo pomysłów i energii ;-).

 

Ewa Wyżewska (współzałożycielka, teraz wspiera nas duchowo;)

Jestem kochaną żoną kochanego męża już od dziewięciu lat, a także mamą trzech dzikich stworów: Jasia, Piotrusia i Mateuszka oraz jednej kilkumiesięcznej księżniczki Łucji. Dom i wszystko, co z nim związane, jest moją pasją. Jestem zwolenniczką nietuzinkowych rozwiązań życiowych. Od dwóch lat edukuję domowo swoje dzieci. Współprowadzę także kursy dla narzeczonych; prowadzę spotkania w poradni przedmałżeńskiej przy parafii zesłania Ducha Świętego w Otwocku. Ponadto pomagam mężowi w prowadzeniu księgarnio-kawiarni – wyszukuję wartościowe książki dla dzieci. Moje hobby to psychologia, muzyka, turystyka (szczególnie kajaki) oraz zdrowe odżywianie. Odpoczywam przy lekturze dobrej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>